Правова інформація

Закон України забезпечує право генетичних батьків на дитину, народжену від сурогатної матері.

Генетичні батькі – єдині, хто зазначені на свідоцтві про народження, як батькі дитини.

Законом України описується, хто може бути сурогатною матір’ю, які клініки можуть робити процедуру. Також законом повністю забезпучуються усі права на дитину від генетичних батьків.

Чому слід обрати Україну

  • Сурогтна матір не має прав на дитину
  • Контракти з сурогатного материнства не заборонені в Україні, сумма контракту теж не регулюються
  • Не потрібна спеціальна ліцензія
  • Не потребує судового розгляду
  • Немає процесу усиновлення
  • Імена генетичних батьків вносяться у свіоцтво

З 01.01.2004 і відповідно до Сімейного Права України, сурогатне материнство є на 100% легальним і забезпечується законодавчо.

Таким чином, ч. 2 ст. 123 СК України чітко регулює правовідносини суррогатного материнства. Відповідно до цієї батьківські права належать сімейній парі, що надає згоду на застосування допоміжних репродуктивних технологій. Суррогатна мати не має права залишати собі дитиною після її нарождения.


  1. У випадку народження жінкою дитини, зачату в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій, які пройшли письмове погодження її чоловіка, не вписується батьком дитини (Примітка: стаття також застосовується в випадках традиційного суррогатного материнства)
  2. При перенесенні в організм іншої жінки ембріона людини, від чоловіка і жінки, через застосування репродуктивних технологій, батьками дитини є подружжя. (Примітка: стаття застосовується в випадках гестаційного суррогатного материнства)
  3. Подружжя визнається батьками дитини, нарожденної жінкою після перенесення до її організму ембріона людини.

Наші менеджери вирішать усі юридичні питання відповідно до законц. Вони контролюватимуть відвідування клініки сурогатною матір’ю, вирішуватимуть організаційні питання та надаватимуть необхідну допомогу, коли це буде необхідно.

Команда Happymoms підготує необхідні документи для реєстрації новонародженої дитини відповідно до чинного законодавства.


Залиште нам повідомлення

Контакти

melnik@happymoms.com.ua
leliuk@happymoms.com.ua

Теl: +38 097 319 28 19
Теl: +38 067 246 80 76

Skype: HappymomsKiev

Як стати сурогатною матір'ю