Про Happymoms

Наша місія полягає в тому, щоб допомогти вам знайти відповідного кандидата роль сурогатної матері.

Ми допомагаємо родинам рости.

На жаль, є випадки, коли жінці протипоказана вагітність через ряд соматичних або інших захворювань, через вроджені аномалії з боку жіночої статевої системи, коли за плечима пари безліч невдалих спроб запліднення в пробірці.

Ми знайдемо кандидата на роль сурогатної матері, відповідно до потреб клієнта.

Тоді лікарі рекомендують звернеться до сурогатного материнства. Цей шлях дуже складний, як емоційно, так і фінансово. Рішення дається не легко, вимагає зваженого і серйозного підходу, участі медичного персоналу, юридичної підтримки, пошуку і підбору надійного кандидата в якості сурогатної матері, яка буде виношувати малюка.

Протягом 9 місяців ми контролюємо усі візити до клініки сурогатною мамою і контролюємо процес вагітності.

Від початку і до завершення всього шляху подружня пара стикається з великою кількістю питань, пов’язаних з реалізацією не тільки медичної частини, а й з організаційними та юридичними нюансами. Ми завжди звертаємо увагу на зважений вибір не тільки медичного закладу, а й агентства, що надає питань сурогатного материнства.

Наша команда Happymoms давно і успішно надає консультаційні послуги парам, які звертаються до послуг сурогатної матері. Ми з усією відповідальністю підходимо до кожного випадку, докладаючи усіх зусиль, щоб шлях довжиною в 9 місяців проходив легко і з максимальною довірою. Нам важливо захистити інтереси всіх сторін, тому ми уважно відбираємо кандидатів в сурогатні матері, забезпечуємо повний юридичний супровід програми від початку і до кінця, здійснюємо повну координацію сурогатної матері протягом всієї вагітності. Одним словом, на кілька місяців ми станемо з Вами нерозлучними партнерами.

Ми підготуємо усі потрібні документи, які необхідні для реєстрації новонародженого, відповідно до чинного законодавства.


Залиште нам повідомлення

Контакти

melnik@happymoms.com.ua
leliuk@happymoms.com.ua

Теl: +38 097 319 28 19
Теl: +38 067 246 80 76

Skype: HappymomsKiev

Як стати сурогатною матір'ю