Процес


Наші професіонали підтримуватимуть вас протягом кожного кроку у пошуках сурогатної матері, контролю, підтримки та юридичного оформлення батьківства. Українське законодавство дуже лояльне стосовно сфери сурогатного материнства у порівнянні з іншими європейськими країними.

Крок 1

Юридична консультація

Розпочніть з юридичних консультацій для розуміння правових і юридичних норм. Це дозволить запобігти пробемам і зрозуміти найменші дрібниці.

Крок 2

Пошук сурогатної матері

Ми проводимо дуже детальний і глибокий пошук кандидатів на роль сурогатної матері, звертаємо увагу на усі дрібниці. Намагаємось знайти не просто фізично здорову жінку, а й відповідальну і організовану. Кандидат має розуміти суть сурогатного материнства і має бути психологічно і емоційно налаштована виносити чужу дитину.e.

Крок 3

Вибір клініки і підпис паперів

Happymoms допоможе знайти оптимальну медичну установу з освіченним персоналом і якістю послуг.

Після того, як кандидатка проходить перевірку лікарем, підписуються папери між батьками, сурогатною матір’ю. Сурогна матір забов’язується внести імена генетичних батьків у свідоцтво про народження дитини.
Це гарантує і українське законодавство.

Крок 4

Процес

Протягом усієї програми сурогатного материнства ми координуємо візити до клініки, регулярний огляд у лікаря і моніторинг здоров’я сурогатної матері.

Протягом кожного кроку ми забезпечуєму усі юридичні питання, переклад та юридичну легалізацію документів для наших клієнтів.

У разі конфлікту ми беремо на себе вирішення спірних питань у суді.


Залиште нам повідомлення

Контакти

melnik@happymoms.com.ua
leliuk@happymoms.com.ua

Теl: +38 097 319 28 19
Теl: +38 067 246 80 76

Skype: HappymomsKiev

Як стати сурогатною матір'ю